banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

AK Parti Milletvekili Metin Çelik İNEBOLU BİZİMLE OLDUĞUNU GÖSTERDİ

27. dönem milletvekili seçimleri öncesi mileltvekili adayları çalışmalarını hızlandırdı. İl merkezi ve ilçelerde gerçekleştirdikleri ziyaretle vatandaşlardan oy isteyen mileltvekili adaylarının çalışmalarını son günlerde hızlandırması bekleniyor.

14 Haziran 2018 Perşembe 11:00
AK Parti Milletvekili Metin Çelik İNEBOLU BİZİMLE OLDUĞUNU GÖSTERDİ27. dönem milletvekili seçimleri öncesi mileltvekili adayları çalışmalarını hızlandırdı. İl merkezi ve ilçelerde gerçekleştirdikleri ziyaretle vatandaşlardan oy isteyen mileltvekili adaylarının çalışmalarını son günlerde hızlandırması bekleniyor.

Seçim çalışmaları kapsamında İnebolu ilçemizi ziyaret eden AK Parti Milletvekili Metin Çelik, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek destek istedi. İnebolu’dan iyi izlenimler edindiğini ifade eden Metin Çelik şunları söyledi; “İnebolu, 24 Haziran'da Türkiye'yi ve Kastamonu’yu şahlandırmak için çıktığımız bu yolda bizimle olduğunu bugün gösterdi. Teşekkürler İnebolu.”

HANÖNÜ ZİYARETİ

AK Parti Kastamonu Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Metin Çelik, Hanönü ilçemizi de ziyaret etti. İlçede Belediye Başkanı Serkan Uçar, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Yıldırım ve partililer tarafından karşılanan Çelik, halk pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde gösterilen ilgi ve destekten ötürü Hanönü halkına teşekkür eden Metin Çelik, şunları ifade etti: “Ülkemizde ilk defa cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçeceği bir seçimi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu seçimde iki oy kullanacağız. İlk olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı oylarımızla destekleyeceğiz. Diğer pusulada ise partilere oy kullanacağız. Burada da oy pusulasında ilk sırada olan AK Parti'ye inşallah her zamanki desteğinizi yine vereceğinize gönülden inanıyorum."
Haber Merkezi)


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV