AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir KASTAMONU iÇiN ÇALIŞACAĞIZ

Geçtiğimiz hafta Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti Kastamonu Merkez İlçe 6. Olağan Genel Kurulu’nda bayrağı Ahmet Namlı’dan devralan Faruk Özdemir ve yönetimi dün basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Merkez  İlçe Başkanı  Faruk Özdemir KASTAMONU iÇiN ÇALIŞACAĞIZ

 

 

Geçtiğimiz hafta Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti Kastamonu Merkez İlçe 6. Olağan Genel Kurulu’nda bayrağı Ahmet Namlı’dan devralan Faruk Özdemir ve yönetimi dün basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Yönetimi ile merkez ilçe teşkilatını en iyi şekilde temsil edeceğini ve çalışmalarını 2019 seçimlerine yansıtacağını ifade eden Faruk Özdemir, “Son 15 yılda Kastamonu büyük yatırımlar aldı. Elbette bunlar yeterli değil. Kastamonu her zaman en iyisine, daha fazlasına layıktır. Bu hizmetlerin devamı ve daha fazlası için AK Parti teşkilatları olarak hiç durmadan çalışacağız” dedi.

“KAZANAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLDU”

AK Parti’nin kurulduğu ilk günden bugüne kadar büyük badireler atlattığını dile getiren Faruk Özdemir şöyle konuştu; “14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının kurduğu küçük bir aile olan partimiz yıllar geçtikçe ne kadar büyük bir aileye dönüştüğünü hep birlikte görmekteyiz. Lakin bu büyüme elbette kolay olmadı birçok badireler atlatıldı zorlu süreçlerden geçildi. Gücünü önce Cenab-ı Allah’tan sonrada milletinden alan liderimiz, bu zorlu süreçleri yaşarken asla pes etmedi hep dik durdu. Liderimiz dik durdukça kazanan hep partimiz; dolayısıyla kazanan Türkiye Cumhuriyeti oldu.

“ÇALIŞMALARIMIZI 2019 SEÇİMLERİNE YANSITACAĞIZ”

AK Parti’de yarış sadece hizmet için olur geçtiğimiz pazar günü yaptığımız kongre ile daha önce yönetiminde de görev aldığım Ahmet Namlı başkanımdan hizmet bayrağını büyük bir heyecanla devraldım. Partimizin çeşitli kademelerinde görevli olan dava arkadaşlarım ve ilimizdeki değerli AK Parti sevdalılarıyla yaptığım istişareler sonucunda oluşturduğum yönetim kurulu arkadaşlarımla merkez ilçe teşkilatını en güzel şekilde temsil edip en yakın hedefimiz olan 2023 Türkiye’sine yol ve yön vereceğimiz, 2019 seçimlerine yansıtmakta gayret göstereceğiz. Çünkü bu dava hesabı olanların değil hasbi olanların davasıdır, bu dava hayır duası almak için gayret edenlerin davasıdır, bu dava bir mazlum varsa onun gözyaşını silme derdinde olanların davasıdır.

“KASTAMONU HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Kastamonu 15 yıllık AK Parti hükümetleri döneminde Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarından faydalanan iller arasına girmeyi başarmıştır. Ilgaz 15 Temmuz Şehitler Tüneli, Kastamonu Havalimanı ve yapımı başlayan ve devam eden Kırık Barajı bunlardan sadece bir kaçı, aynı zamanda yerel yönetimde sayın Belediye Başkanımızın azmi ve çalışmadaki bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile şehrimizin çehresindeki değişiklikler fark edilmektedir. Elbette bunlar yeterli değil Kastamonu her zaman en iyisine daha fazlasına layıktır. Bu hizmetlerin devamı ve daha fazlası için AK Parti teşkilatları olarak hiç durmadan çalışacağız.

“VATANDAŞLARIMIZIN GÖNLÜNÜ FETHEDECEĞİZ”

AK Parti’nin farkı, sadece hizmetler yapması değil, aynı zamanda milleti ile gönül ve muhabbet köprüleri kurmasıdır. 2019 seçimlerinin çalışmalarını kongremiz sonrasında, ilçe teşkilatı olarak başlattık. İlçe teşkilatımızın her bir neferi ile şehir merkezi ve köylerimizde vatandaşlarımızın gönlünü fethetmek için adımlar atacağız, mücadele edeceğiz ancak şunu ifade etmek isterim ki sadece seçim döneminde değil her zaman halkımızla iç içe olmaya dertleriyle dertlenmeye özen göstereceğiz.

“BASINI TAKDİR EDİYORUM”

Yaklaşık 150 yıllık basın geçmişi bulunan ilimizde, başta gazetelerimiz olmak üzere basın kuruluşlarının görevini en güzel şekilde yapma gayretini takdir ile izliyorum. Halkın doğru haber alması için büyük bir mücadele içinde olmanız, evrensel gazetecilik ilkelerine uyma çabanızın yanı sıra objektif haberciliğinizi bundan önce sürdürdüğünüz gibi bundan sonra da süreceğinize inancım tamdır. Görev yaptığım süre içinde İlimizin gazeteleriyle zaman zaman bir araya gelmeyi arzu ediyor,  bazı noktalarda sizlerin de görüşünü almak AK Parti Merkez İlçe başkanlığı olarak yapacağımız önemli çalışmalardan biri olacaktır. Bu vesile ile AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığımızın basın mensuplarıyla düzenlediği tanışma kahvaltısına katılımınızdan dolayı muhabir arkadaşımıza teşekkür ediyorum.”
Serkan Horuz
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER