banner38

Müzik indir

banner46

banner47

10 Temmuz 2020 Cuma

AK Parti Kastamonu Kadın Kolları İl Başkanı Eda Şen TERÖRÜ VE DESTEKÇİLERİNİ LANETLİYORUM

AK Parti Kastamonu Kadın Kolları İl Başkanlığı'nca Barış Pınarı Harekatındaki şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizin ruhu için dua okundu ve pilav ikram edildi. Nasrullah Camii önünde Cuma Namazına müteakiben gerçekleşen programda 4 tencere pilav dağıtıldı.

22 Ekim 2019 Salı 10:02
 AK Parti Kastamonu Kadın Kolları İl Başkanı Eda Şen TERÖRÜ VE DESTEKÇİLERİNİ LANETLİYORUM
 

AK Parti Kastamonu Kadın Kolları İl Başkanlığı'nca Barış Pınarı Harekatındaki şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizin ruhu için dua okundu ve pilav ikram edildi.  Nasrullah Camii önünde Cuma Namazına müteakiben gerçekleşen programda 4 tencere pilav dağıtıldı.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Eda Şen yaptığı açıklamada, “Şehitlerimizin üzerine konuşmak o kadar zor ki. Ne söylesek hangi cümleleri kursak, şehitlerimizin emanetini taşıyan kalplerin sızısına, hüznüne merhem olamayız. O kalpleri dindirecek olan yalnızca Allah’tır. Yüce Allah şöyle buyuruyor kutsal kitabında; ‘Sabredenlere müjdele. O sabredenler ki, başlarına bir musibet geldiğinde, ‘Biz Allah’ın kullarıyız, Allah için yaşıyoruz ve muhakkak Allah’a döneceğiz’ derler. İşte Rablerinin mağfiret ve rahmeti onların üzerinedir.’ Şehitlik iman, vatan sevgisi ve ahiret inancı konuşulmadan anlaşılabilecek, acısına dayanılacak bir şey değil. Geride kalanlara bıraktığı tarifsiz acıyı taşımak hiç kolay değil. Bu dünyada tek bir tesellisi var bu yürek acısının. Başı dik, alnı ak, insanoğluna bir ömür boyu yetecek onurlu bir rütbe olması.

“BU BAYRAK HEP DALGANACAK, VATAN HEP SAĞ OLACAK”

Bizler bugün bu vatan üzerinde özgürce yaşayabiliyorsak, bayrağımızı dalgalandırabiliyorsak bunu şehitlerimize ve onları yetiştiren analara borçluyuz. Malazgirt’ten Çanakkale’ye, Kurtuluş Savaşı’ndan bugünlere bu vatan evlatlarının çelik gibi imanına ve büyük yüreklerine borçluyuz. Bundan sonra bize düşen, şehitlerimizin aziz hatırasına layık bir Türkiye inşa etmektir. Onlara layık olabilmenin tek yolu, uğrunda öldükleri bu vatan üzerinde barışın, sevginin, merhametin sesini yükseltebilmektir. Bin yıldır bu topraklar üzerinde kederi, sevinci, mutluluğu adeta bir ekmek gibi paylaşan bizler, bundan sonra da paylaşmaya devam edeceğiz inşallah. Terörü ve tüm destekçilerini lanetliyor, Barış Pınarı Harekatı Şehitlerimizi ve Tüm şehitlerimizin aziz ruhlarını rahmet ve minnetle anıyorum. ‘Şehit olursam ağlama anne’ diyen evlatlar yetiştiren, evladını kaybettiğinde ‘vatan sağolsun’ diyebilen ana-babaların ellerinden öpüyor, evlatlarına, eşlerine ve tüm ailelerine sabırlar diliyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozan terör odaklarına fırsat vermesin. Bu bayrak hep dalgalanacak, vatan hep sağ olacak” ifadelerini kullandı.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV