AK Parti Kastamonu İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya Tufan’dan KSK antrenmanına ziyaret Manevi destek olsun diye buradayız

* Tufan; “Bizler, sizlerin ablaları, anneleri olarak ellerimizle yaptığımız kekleri ve börekleri getirdik. Manevi destek olsun diye buradayız” dedi.

AK Parti Kastamonu İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya Tufan’dan KSK antrenmanına ziyaret  Manevi destek olsun diye buradayız

Tufan; “Bizler, sizlerin ablaları, anneleri olarak ellerimizle yaptığımız kekleri ve börekleri getirdik. Manevi destek olsun diye buradayız” dedi.

Ak Parti Kastamonu İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya Tufan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte GMG Kastamonuspor tesislerini ziyaret etti. Ziyarette, Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'de hazır bulundu.

Neslihan Kaya Tufan: "Bizler, sizlerin ablaları, anneleri olarak ellerimizle yaptığımız kekleri ve börekleri getirdik. Manevi destek olsun diye buradayız. Sizlerin yanınızdayız. İnşallah her türlü spor dalı ve başta futbol Kastamonu'da en güzel şekliyle temsil edilir ve gelişir. Her zaman yanınızdayız. Elimizden ne gelir bilmiyorum ancak şimdilik bu geldi. Allah başarılarınızı görmeyi nasip etsin" şeklinde konuştu.

ÜNLÜ; ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORSUNUZ

İl Başkanı Doğan Ünlü ise: "Bu program vesilesiyle Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün ile Kadın Kollarımıza çok teşekkür ediyoruz. Şehrimizin takımı GMG Kastamonuspor ile bu antrenman vesilesiyle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri takip ediyoruz, uzun süredir şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Sizlere inşallah bu sezon da kazasız belasız ve başarılı bir sezon diliyoruz. Hem şehir olarak, hem de Ak Parti ailesi olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu sezon en iyi noktaya geleceğimize inanıyorum. Tekrar Cengiz Aygün Onursal Başkanımıza hem Kastamonusporumuza, hem de Kastamonu spor camiasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Alın teriniz bu yıl inşallah başarıya dönüşür" dedi.

GMG Kastamonuspor Takım Kaptanı Faruk Öcal'da: "Takım adına sizlere teşekkür ediyorum. Sizleri bu şekilde aramızda görmek bizleri hem onurlandırdı, hem de gururlandırdı. İnşallah bugün değil, ilerleyen dönemlerde de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün ise: "Sizlerin destekleri çok önemli. Kastamonuspor ve Kastamonu spor camiası inşallah desteklerle çok daha iyi yerlere gelecek. Bu konuda Sayın Valimizin de başkanlığındaki ciddi çalışmalar devam ediyor. İnşallah o sonucu çok iyi şekilde alacağız" cümlelerini kullandı.

Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Tiftik

-Memleketimizin ve
Kastamonusporumuzun
yanındayız

Bursa Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Tiftik, GMG Kastamonuspor antrenmanını eşiyle birlikte ziyaret etti, her daim GMG Kastamonuspor'un yanında olduklarının mesajını verdi. Tiftik, kulüp adına hazırlattığı hediyeyi ise Onursal Başkan Cengiz Aygün'e takdim etti.

Tiftik şunları söyledi: "Bursa Federasyonu olarak hatırlayacaksınız daha önceden de gelmiştik ve desteklerimizi açıklamıştık. Gücümüz neye yetiyorsa biz memleketimizin ve Kastamonusporumuzun yanındayız. GMG Kastamonuspor'a destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Sadece benim, kent dinamiklerine bir mesajım olacak. Kastamonu vefalıdır, Kastamonu insanı vefalı olmak zorundadır, zaten de öyledir. Dolayısıyla Kastamonu bir abi kazanmış. 'Cengiz Aygün Abi' Ben bu yaşıma geldim, 11 yıldır da Bursa'da başkanlık görevini yürütüyorum. İlk defa bir abi duyuyorum ve görüyorum. Kastamonu bu abinin kıymetini bilsin istiyorum. Çünkü başarı abilikten gelir, abilik bizim için çok önemli bir müessesedir. Binlerce yıllık tarihimizden gelen, insanları birleştiren, kardeş yapan, iri yapan, diri yapan abilik müessesedir. Cengiz Aygün abimiz üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Şimdiye kadar yaptı, bundan sonra da yapacaktır. Lütfen abimizin kıymetini bilelim. Onun yanında olalım, o zaten Kastamonuluların ve Kastamonuspor'un yanındadır. Böyle olunca başarı kendiliğinden gelecektir. Ben bütün kardeşlerime başarılar diliyorum. Bursa olarak yeniden GMG Kastamonuspor'un ve Cengiz Aygün abimizin yanında olduğumuzu deklare ediyoruz. Siz değerli basın mensuplarına da çok teşekkür ediyoruz.
 

Cengiz Aygün, valiliğin başlattığı yardım kampanyasının önemine değindi

Bir ve beraber olursak bir şeyler başarabiliriz

·         GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kastamonu Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyasının önemine değinerek; “Biz ancak bir ve beraber olursak işte o zaman bir şeyler başarabiliriz” dedi.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kastamonu Valiliği tarafından GMG Kastamonuspor adına başlatılan yardım kampanyası ile ilgili olarak: "Sayın Valimizin başlattığı kampanyaya lütfen ama lütfen herkes önem versin. Manevi anlamda çok önemli bir kampanya" şeklinde konuştu.

Cengiz Aygün, Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı ile Bursa Dernekler Federasyonu'nun ziyareti sırasında gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

Cengiz Aygün; "Biz ancak bir ve beraber olursak işte o zaman bir şeyler başarabiliriz. Allah hepinizden razı olsun. Sayın Valimizin başlattığı kampanyaya lütfen ama lütfen herkes önem versin. Burada önemli olan oradan gelecek herhangi bir para falan değil, ben bütün Türkiye'ye Kastamonu halkının, bir dinamiğine, Kastamonuspor'una nasıl sahip çıkıldığının bu kampanya ile görülmesini arzu ediyorum. Bütün Kastamonu'nun, bütün Türkiye'nin bunu duymasını istiyorum. Bu kampanya gerçekten de çok önemli. Bütün Kastamonuluların, ben Kastamonu'nun güzel insanlarına ve çok sevdiğim kardeşlerime söylüyorum. Yoksa Kastamonu iş adamlarına falan söylemiyorum. Her seferinde söylüyorum, onlardan da birşey gelmeyeceğini biliyorum. Kastamonu halkının Kastamonuspor'a sahip çıkacağına inanıyorum. Manevi anlamda çok önemli, bugüne kadar gelen mesajlar da beni çok mutlu ediyorum. Kampanya ile ilgili paralar tamamen Valilik hesabında toplanıyor. Sonunda da yine Valimiz ve heyetle toplanıp neler yapacağımıza karar vereceğiz. Halkımız biraz daha bu kampanyaya sıcak baksın." 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER