banner38

banner46

banner47

26 Mayıs 2020 Salı

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRME VAKTİ GELDİ

Küre Belediyesi tarafından organize edilen iftar programında bin 500 kişi bir arada orucunu açtı.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:32
AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRME VAKTİ GELDİ
 

 

Küre Belediyesi tarafından organize edilen iftar programında bin 500 kişi bir arada orucunu açtı.

Pazar yerinde düzenlenen iftara; Küre Kaymakamı Fatih Kayabaşı, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Küre Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Döver, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Küre Belediye Başkanı Salih Turan, Küre de bulunan siyasi parti başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeler, mahalle ve köy muhtarları ile kamu daire amirleri ve dernek başkanları ve Küre halkı katıldı.

Küre Belediyesi tarafından düzenlenen  organizasyonda iftar yemeği öncesi Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunurken, Belediye Başkanı Salih Turan’da masaları tek tek gezerek halkın Ramazan ayını tebrik etti.

İftar sofrasını Küre halkıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Küre Belediye Başkanı Salih Turan, “Ramazan Ayı’nın memleketimize, milletimize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim. Allah tüm oruç tutan din kardeşlerimizin oruçlarını kabul etsin. Birlikteliği, barışı, kardeşliği ve sevgiyi ancak bu şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olursak sağlayabiliriz. Cenab-ı Hak’tan Ramazan ayının feyz ve bereketinden herkesin yararlanmasını, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermemelerini istiyoruz. Böyle bir ayı idrak etmeninin mutluluğunu yaşıyoruz. İftar soframıza katılan Küre halkına sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İftar programında konuşan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ise, “Ramazan-ı Şerifimiz hayırlı olsun, mübarek olsun. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi bozmasın, daim etsin. Sizlere bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. 31 Mart seçimlerini geri de bıraktık, Allah hepinizden razı olsun, bizi yalnız bırakmadığınız, Küre Belediye Başkanı olarak Salim Turan başkanımızı belediye başkanı olarak seçtiniz. Küre kendi ilçem olduğu için AK Parti Belediyeciliği ile buluşmasını çok arzu ediyordum. Geldik sizlere projelerimizi anlatmaya çalıştık, yapacaklarımızı anlatmaya çalıştık, sizler de sağolun desteklerinizi esirgemediniz.  Artık bu saatten sonra sırtımıza bir kat daha yük bindi. İnşallah Küremiz için vadettiğimiz birçok projeler vardı. Bu projelerimizi artık hayata geçirme vakti geldi. Sizlere söz veriyoruz ki vaat ettiğimiz projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” dedi.

Muhammed Kömeçoğlu/Küre

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV