banner38

banner39

banner46

banner47

28 Şubat 2020 Cuma

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü DADAY’A HİZMET BİZİM İÇİN ONURDUR

Daday Muhtarlar Derneği, Kastamonu-Daday karayolunda başlatılan yol çalışmaları sonrasında AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

22 Ocak 2020 Çarşamba 10:21
 AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü  DADAY’A HİZMET BİZİM İÇİN ONURDUR
 

Daday Muhtarlar Derneği, Kastamonu-Daday karayolunda başlatılan yol çalışmaları sonrasında AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kastamonu-Daday karayolunda başlatılan yol çalışmaları nedeniyle Daday Muhtarlar Derneği, teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Daday-Kastamonu karayolunun yapım çalışmasında büyük emekleri bulunan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü’yü ziyaret eden Daday Muhtarlar Derneği Başkanı Hikmet Çavuş Karasan’a AK Parti Daday İlçe Başkanı Servet Bıyıklı, İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Apaydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Bayramlı Köyü Muhtarı Nedim Sözgan, Selalmaz Köyü Muhtarı Ecevit Ergin ve Bayır Köyü Muhtarı Vural Kırmacı da eşlik etti.

AK Parti Kastamonu İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette konuşan Daday Muhtarlar Derneği Başkanı Hikmet Çavuş Karasan, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve milletvekillerine Daday-Kastamonu karayolunun yapımı ve tüm sorunlarına göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür etti.

“BİZİM İÇİN ONURDUR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ise, “Daday bizim ilçemizdir. Buraya hizmet etmek tabii ki bizim için onurdur. Bu kapsamda Daday yolunun yapımının başlamasından dolayı büyük memnuniyet duyduk” dedi.

Kastamonu-Daday karayolunun bitirilmesi noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyleyen Ünlü, “Biz, Kastamonu için ve ilçelerimiz için çalışıyoruz. Daday’da bu ilçelerin içinde. Başlanmış iş bitmiş demektir. Yol yapımına Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü kendi imkanları ile başladı. Geri kalan kısımları için ise ihaleyi bekleyeceğiz. İhale yapımı içinde çalışmalar yapacağız. Daday yolu tabii ki bizim her zaman gündemimizde. Konu hakkında geçtiğimiz günlerde Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan ile görüşme sağladık. Görüşmemizde Daday yolunu da değerlendirdik. Fakat yol üzerinde bulunan kavakların acilen kesilmesi gerekiyor. Özellikle Hacımuharrem Köyü, Kızılörencik ve İnceğiz Köyü yolu üzerindekiler. Bu çalışmalar yapılırken vatandaşları üzmeden kırmadan oradaki kavakların kesilip temizlenmesi gerekiyor. Daday'da bunun yanı sıra Sulama Göleti ile ilgili sorunların da en kısa sürede çözülmesi için gerekenleri yapacağız” diye konuştu.

Ayrıca toplantıda, gündemde olan bazı konular hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV