AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü HDP İLE ORTAK MISINIZ DEĞİL MİSİNİZ?

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Devrekani İlçe Kongresi’nde konuştu. Ünlü, “Devrekani ile bugün 13’üncü ilçe kongremizi de yapmış olacağız. Kurulduğu günden itibaren partimiz, şükürler olsun her alanda, hem ilimizde, hem de ülkemizde çok sayıda hizmeti gerçekleştirerek halkımızın hizmetine sunduk. Tüm alanlarda Dünyaya örnek olacak çalışmalara imza attık. 86 yıldır ibadete kapalı olan Ayasofya Camimizi de ibadete açarak yeniden bir güç kazanmış olduk” dedi.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü  HDP İLE ORTAK MISINIZ  DEĞİL MİSİNİZ?

 

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Devrekani İlçe Kongresi’nde konuştu. Ünlü, “Devrekani ile bugün 13’üncü ilçe kongremizi de yapmış olacağız. Kurulduğu günden itibaren partimiz, şükürler olsun her alanda, hem ilimizde, hem de ülkemizde çok sayıda hizmeti gerçekleştirerek halkımızın hizmetine sunduk. Tüm alanlarda Dünyaya örnek olacak çalışmalara imza attık. 86 yıldır ibadete kapalı olan Ayasofya Camimizi de ibadete açarak yeniden bir güç kazanmış olduk” dedi.

“ÜYE KAYITLARINA ÖNEM VERİYORUZ”

“AK Parti, milletin sesi halkın partisi, halka hizmet, hakka hizmet anlayışıyla kutlu yürüyüşümüze kararlı bir şekilde devam ediyoruz” diyen Ünlü, şöyle konuştu: “Bu kongrelerle ayrıca birlik ve beraberliğimizi de perçinleştiriyoruz. Diğer taraftan davamıza olan sadakatimizi, Cumhurbaşkanımıza olan desteğimizi de buradan iletmiş oluyoruz. Devrekani halkımız, her zaman partimize sahip çıkmıştır, bundan sonrada olacaklarına inanıyorum. Biz, inanıyoruz ki 2023 yılında da inşallah rekor kıracak seviyede Devrekani’den oy alınacağına inanıyoruz. Sizler tarafından seçilen Devrekani Belediye Başkanımız, samimiyetle çalışmalarına devam ediyor. Bizlerde elimizden geldiğince her daim belediye başkanımıza destek olmaya devam edeceğiz. Üye kayıtlarımız devam ediyor, tüm teşkilat mensuplarımız, kısa sürede üye kayıtlarını hızlandırarak hem partimize, hem de genel başkanımıza destek olmuş olacağız. Yapacağımız bir üye dahi 2023 seçimlerinde bizim için çok önemli, çok değerli olacak. Bizimle yürüyecek yol arkadaşlarımızı belirlemiş olacağız. Üye kayıtlarımızı bu yüzden hızlı bir şekilde tamamlayalım.

“CHP’Lİ BELEDİYELER DEVREKANİ’NİN

YAPTIĞI İŞİN YARISI KADAR İŞ YAPMAMIŞTIR”

Önümüzdeki süreçte Devrekani, yapılan hem yerel yatırımlarla hem de genel yatırımlarla ilçelerimiz arasında güzel bir yerde olacağına inanıyorum. Özellikle Tarıma Dayalı Organize Sanayi Bölgesinin Devrekani’de hayata geçmesiyle birlikte her alanda gelişmesini daha da hızlandıracaktır. Doğalgazı Devrekani ile buluşturduk, artık gurbetteki vatandaşlarımız Devrekani’de 12 ay boyunca kalabiliyorlar. Doğalgaza kavuşan ilçe sayımız az ama Devrekani doğalgaza kavuştu. Devrekani Belediye Başkanımız, süre kısıtlığından dolayı biraz çalışmalarından bahsetti. Fakat CHP’nin Kastamonu’da üç tane belediyesi bulunuyor. İnanın bu üç ilçeyi toplasanız Devrekani Belediye Başkanımızın yaptığın işin yarısı kadar iş yapmamıştır. Ama çıkıp konuşuyorlar, milletvekilleri, il başkanı, belediye başkanları övünüyorlar fakat yaptıkları işlere bakınca incik boncuk işler yapmışlar. Bir yerde bir kapı yapıyorlar, kapıyı belediye hizmeti olarak anlatmaya çalışıyorlar. İnsan biraz utanır, kimi kandırıyorsunuz, bakın bizim belediye başkanımızın ürettiği projelere, 18 ayda ürettiği projeleri CHP’li belediyeler hayal bile edemez. Şükürler olsun gelsinler, onlara tavsiye ediyoruz, burada AK Parti belediyecilik anlayışı nedir, nasıl olur, nasıl belediyecilik olur, nasıl çalışmalar yapılır Devrekani’ye gelip buradan bir ders alsınlar.

 

“GEÇMİŞTE BİZLERE NELER YAŞATTIKLARINI HERKES BİLİYOR”

Utanmadan, sıkılmadan bizim sağlık sistemimizi eleştiriyorlar. Geçmişte bizlere neler yaşattıklarını herkes biliyor. Bizler Şehir Hastanelerini açarken bizim sağlık sistemimizi eleştiriyorlar. Bizler İHA’ları, SİHA’ları üretirken bunlara karşı çıkanlar bizleri eleştiriyor. Sismik gemimizi aldığımızda, sismik gemimiz denizle buluştuğunda yine eleştiriyorlardı. Bugün Karadeniz’de doğalgaz bulan sismik gemimiz bu başarıyı elde ettiklerinde sesleri çıkmıyor. Geçmiş dönemde CHP zihniyetinin bize yaşattıklarını yaşları biraz büyük olanlar bilir. Bizlere ekmeği elimizde karne ile verdiklerini daha unutmadık. Geçmiş dönemde açık olan sanayi kuruluşlarını nasıl kapattıklarını biliyoruz, unutmadık. CHP döneminde evlatlarını yüksek öğrenim kurumlarına gönderemeyenler, gönderlerde kız kardeşlerimizin başındaki örtüden dolayı kapılardan geri çevrildiklerini unutmadık. Ama halen konuşuyorlar. Geçmişi böylesine karanlık bir siyasi parti olan bir zihniyetin, yüzü kızarmadan bizi eleştirmesini acı bir şekilde tebessüm ederek izliyorum.

“HESAP YAPARAK ELLERİNİ OVUŞTURDULAR”

Salgın sürecine geldiğimizde onların asıl beklentileri de şuydu. Her zaman olduğu gibi ülkemizin zor dönemlerinde, hatta salgın döneminde ülkemiz sıkıntıya düşecek, milletimiz isyan edecek, hükümette yıkılacak, bu kaos ortamından biz iktidarı nasıl ele geçiririz diye hesap yaparak ellerini ovuşturdular. Ama şükürler olsun 17-25 Aralık olaylarında, Gezi Parkı olaylarında, 15 Temmuz’da, parti kapatma davasında, diğer yaşadığımız ekonomik darbe girişimlerinde sağ olsun hem partimiz, hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durarak tüm bu kötü senaryoları, tüm bu kötü fikirlerin önüne geçerek bu kutlu yürüyüşümüzün yine halkımızdan almış olduğumuz güçle, milli iradenin bizlere verdiği destekle devam ediyoruz. Milletin gücünün üstünde güç tanımıyoruz. Bizde bu milletimizin gücüyle Devrekani’de, ilimizde, ülkemizde inandığımız yolda Sayın Cumhurbaşkanımızın, Genel Başkanımızın yanında daima yürümeye devam edeceğiz. Cumhur İttifakına bağlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

“CHP VE HDP, CUMHUR İTTİFAKININ VARLIĞINDAN RAHATSIZ”

Cumhur İttifakından rahatsızlar. CHP ve HDP, nedense Cumhur İttifakının varlığından rahatsız. Milletimizle birlikte ülkemizin geleceği için kurulan, 15 Temmuz’da sokaklarda verilen mücadeleyle kurulan Cumhur İttifakı ilelebet inşallah devam edecektir. Onlar bu ittifaktan rahatsız olmaya devam etsinler. Biz, onlara şunu soruyoruz: ‘Sizler, kimlerle ittifak yaptınız. HDP ile ittifak yaptınız mı, yapmadınız mı? HDP ile ortak mısınız, değil misiniz?’ Buradan Bay Kemal’in Kastamonu temsilcilerine soruyorum. Kim kiminle beraber, biz buna bakıyoruz. Bir de Atatürk’ün partisiyiz diyorlar. Bunların Atatürk’ün partisi olma gibi bir idealleri de yok.” (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER