banner29
24 Mart 2019 Pazar

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü 31 MART, HESAPLAŞMA VAKTİDİR

Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda yapılan AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nın gündemi yaklaşan yerel seçimler oldu.

05 Kasım 2018 Pazartesi 10:09
AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü  31 MART, HESAPLAŞMA VAKTİDİR

 

Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda yapılan AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nın gündemi yaklaşan yerel seçimler oldu.

Toplantıya; TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti Kastamonu eski Milletvekili Murat Demir, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Eda Şen, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat, ilçe belediye başkanları ve parti üyeleri katıldı.

ÜNLÜ: AK PARTİ’NİN BAYRAĞINI DALGALANDIRACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü; “3 Kasım 2018, partimizin iktidara gelişinin 16’ncı yıldönümü. Allah bu mücadelemizi inşallah daim etsin. Birçok zorluklara rağmen bu zamana geldik. Dik duruşlu, erdemli, dava adamı Cumhurbaşkanımızın peşinde 16 yılı hep beraber tamamladık. İlk günkü aşkla çalışmalarımız devam etmelidir. Bu çıktığımız yoldan hiçbir şey bizi alıkoyamayacak. 31 Mart sadece belediye başkanı, il genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri seçimi değil. 31 Mart Kastamonu’nun geleceğinin seçimidir. 31 Mart aynı zamanda Türkiye’nin geleceğinin seçimidir. Bu noktadan baktığımızda durmaksızın çalışmak zorundayız. Çalınmadık kapı bırakmamak zorundayız. Birlik ve beraberliğimizi daha da sıklaştırmalıyız. 31 Mart’ta tarihi yürüyüşümüz için tüm fedakarlıkları gösterme vaktidir. 31 Mart inançlarımız ile alay edip; örf, adet, geleneklerimizle dalga geçenlerle hesaplaşma vaktidir. 31 Mart günü geleceğimizi, düşlerimizi çalmak isteyen, siyasetçi görünümlü yıkım ekiplerine bir Osmanlı tokadı atma vaktidir. 31 Mart Allah için taş üstüne taş koymayanların; ‘Onu satacağız. Bunu yıkacağız. Şunu yaptırtmayacağız’ diyenlerle hesaplaşma vaktidir. 31 Mart 15 Temmuz şehitlerimize ve gazilerimize kahraman diyemeyenlere haddini bildirme vaktidir. 20 ilçede AK Parti’nin bayrağını dalgalandıracağız. İnanmak zorundayız, başarmak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın güvenini boşa çıkarmamak zorundayız. Merkez belediyeyi ve 19 ilçe belediyesini almak zorundayız. 5-17 Kasım tarihleri arasında Belediye Başkan Aday Adayı başvurularını alacağız. Daha sonra bir temayül yoklaması yapılacak. Kim Belediye Başkanı Adayı olursa, onun yanında olmak zorundayız. Adayın kim olduğu önemli değildir. Aday belli olduğunda bize düşen, onun yanında olmaktır. Genel Merkezimiz tarafından seçilmiş adayımızın yanında olalım” dedi.

Ünlü’nün konuşmasından sonra AK Parti Kadın Kolları’nın çalışmaları sunumla anlatıldı. Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar’da yaptıkları çalışmaları anlatan sunum yaptı.

BABAŞ: KASTAMONU’DA HEP İLKLERİ YAŞATTIK

Verilecek her göreve hazır olduklarını belirten Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Kastamonu’da hep ilkleri yaşattık. Türk Dünyası Kültür Başkenti olmak basit bir şey değildir. Sosyal projeler dalında Türkiye 1’inciliğini belediyemiz almıştır. Her yıl tarihi ve kültürel doku alanında yaptığımız çalışmalarla, hep birincilikler alıyoruz. Her konuda kimseden geri durmadan çalışmalar yaptık. Çalışmalarımız ilimize gelenler takdir ediliyor. Görünen köy kılavuz istemez. 2 yıldır üst üste Türkiye’de temizlik şampiyonu oluyoruz. Biz iktidarımızdan her zaman destek aldık. İktidarımızın gücüyle bu çalışmaları yaptık. Çok çalışırsan, çokta laf oluyor. Sadece bu yıl 250 tane evi yaptık. Her gün çalışmak istiyoruz. Halkımız yeri geldiğinde takdir etmesini de bilir. Her gün hizmet yaptık. Kastamonu’nun sorunlarını çözmeye gayret gösterdik. Her konuda insanlarımıza değer verdik. Çalışmalarımıza Belediye Meclisimizde çok destek verdik.  Bütün kararlarımız yerine göre oy birliği ile çıktı.”

DEMİR: SEÇİMLERDEN AK PARTİ GÜÇLÜ ŞEKİLDE ÇIKMAK ZORUNDA

Gönlünün her zaman AK Parti’de olduğunu söyleyen AK Parti Kastamonu eski Milletvekili Murat Demir ise, “Parti içinde senlik, benlik meselesini bir kenara bırakıp, birlikte hareket etmeliyiz. AK belediyeciliği her yerde ileriye sürmek lazım. İktidar partisi olmayan belediyelerinin çalışma alanları kendi bütçesi çerçevesinde. Fakat iktidar partisi belediyelerinin hizmetlerini hep birlikte görüyoruz. Bu kendiliğinden olmuyor. Şu ülkenin başında AK Parti olmasa, Recep Tayyip Erdoğan olmazsa, gerçekten halimizin ne olacağını bir düşünmek lazım. Dünyada yürütülen bir mücadele var. Buna karşı koymak, Recep Tayyip Erdoğan’a ihanetten başka bir şey değil. Bu seçimlerden de AK Parti güçlü bir şekilde çıkmak zorunda” dedi.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV