banner29
24 Mart 2019 Pazar

AK Parti Gençlik Kolları Toplantısı’nda konuşan Metin Çelik - SÖYLEDİKLERİYLE YAPTIKLARI FARKLI OLAN CHP ZİHNİYETİDİR

AK Parti Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, dün Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıda CHP’yi sert şekilde eleştiren AK Parti Milletvekili Metin Çelik, “Birileri konuşuyor; Ankara'da başka konuşuyor muşuz, Kastamonu'da farklı konuşuyor muşuz. Sen kimsin ya? Senin partinin lideri Hakkari'de konuşma yaparken daha Türk bayrağı açamadılar. Sen bir kere bunun hesabını ver. Türkiye'nin her yerine gider siyaset yapar ve milletimizle buluşuruz. Asıl söyledikleri ile yaptıkları farklı olan CHP zihniyetidir” dedi.

29 Ekim 2018 Pazartesi 10:41
AK Parti Gençlik Kolları Toplantısı’nda konuşan Metin Çelik  - SÖYLEDİKLERİYLE YAPTIKLARI FARKLI OLAN CHP ZİHNİYETİDİR
 

AK Parti Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, dün Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıda CHP’yi sert şekilde eleştiren AK Parti Milletvekili Metin Çelik, “Birileri konuşuyor; Ankara'da başka konuşuyor muşuz, Kastamonu'da farklı konuşuyor muşuz. Sen kimsin ya? Senin partinin lideri Hakkari'de konuşma yaparken daha Türk bayrağı açamadılar. Sen bir kere bunun hesabını ver. Türkiye'nin her yerine gider siyaset yapar ve milletimizle buluşuruz. Asıl söyledikleri ile yaptıkları farklı olan CHP zihniyetidir” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca Kalafat, yerel seçimlerin yaklaştığını hatırlatarak 2023,2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda yol aldıklarını belirtti.

BABAŞ: HER ŞEYİ İLE ÖNE ÇIKAN BİR İL

AK gençliğe teşekkürlerini sunan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “2014 yılında ilk defa Kastamonu Belediyesini AK belediye ile tanıştırdık. Başa geldiğimizden bu tarafa bin yüz tane proje yaptık. Bu projeler arasında her türlü projeler yer almaktadır. Geçen yıl sosyal projeler dalında Türkiye birincisi olduk. Hiç durmadan çalışmalara devam ettik ve edeceğiz. İlimizi çok güzel temsil ettik ve her zaman dedik ki Kastamonu’yu daha ne kadar ileri götürebiliriz. Kültürel mirası nasıl daha çok canlı ve ayakta tutabiliriz dedik. Önümüzdeki birkaç yıl içinde Kastamonu’nun adı UNESCO kültür dünya mirası listesine yazılacak. Her şeyi ile öne çıkan bir il olacaktır.

“ÖNEMLİ OLAN MİLLETİMİZİ DAHA FAZLA KAZANMAKTIR”

Elimizde kültürel mirası örneği olan bin sekiz yüz tane mescit var ve bunları onaramaya başladık. Bundan sonra Kastamonu dünyada aranan birinci il haline gelecektir. Evde yaşlı bakım hizmetlerimiz mükemmel bir sistemle kuruldu ve her türlü hizmeti veriyoruz. Bizler için önemli olan üretimdir ve bizler evlerinde üretim yapan Kadınlar kooperatif kollarını kurduk.  Ve bu şekilde kadınlarımızı iş hayatlarına girmelerini sağladık. Bizler doğru neyse her zaman onların yanındayız. İlimizde bizim olmayanları bizden biri yapamaya çalışacağız asıl önemli olan milletimizi daha fazla kazanmaktır” dedi.

ÜNLÜ: CHP MİLLETVEKİLİ TRİBÜNLERE OYNUYOR

İl yönetiminin yüzde 30’unun gençlerden oluştuğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, “Verdiğiniz mücadele boşa gitmeyecek. Verdiğiniz mücadele Türkiye içindir, Kastamonu içindir, geleceğimiz içindir. CHP gençlerinin kullandığı tek yer neresi, eylemler. Bunları çok net gördük. Yol parasını verdiği gençleri hükümeti devirmek için, polislerimize taş atmaları için kullandılar. CHP zihniyetine baktığımızda ülkesi için, gençler için ürettikleri bir proje yok. Ülke içinde, gençlere içinde vaat ettikleri bir şey yok. Sadece yaptıkları Türkiye karşıtları ile kol kola gezmek, onların maşası olmak. Kılıçdaroğlu; ‘Türkiye yatırım yapılacak bir yer değil’ diyor. Kendi ülkesini savunacağı yerde, Avrupa’ya şikayet ediyor. Hiçbir zaman yanımızda olmadılar. 15 Temmuz’da yanımızda değillerdi, kaçıyorlardı. Biz onların gönüllerinden geçeni biliyoruz. Milli mutabakata sahip çıkmadılar. Birçok badireyi Cumhurbaşkanımızın dik duruşuyla atlattık. Bu yerel seçimler çok önemli. Anlatacağımız çok şeyimiz var. 16 yıldır yaptıklarımızı anlatalım. CHP Milletvekili tribünlere oynuyor. Verdikleri önergeler hep boş. Sırtlarındaki küfe boş. Bizim dolu. Bizim milletimizin derdiyle dolu sırtımızdaki küfe. Onların ki boş. Boş keseden atıyorlar. Sadece halkı kandırmak, kuru kuru bizi eleştirmek. Gölge etmesinler. Milletvekillerimiz çalışıyor. Hepsi ilimiz, vatanımız için çalışıyor. Bu memleket için çalışıyoruz. Daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Kimsenin bize nutuk atmasına gerek yok” diye konuştu.

ÇELİK: TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ KESMEK İSTİYORLAR

“AK Parti’nin 16 yıldır Türkiye’yi büyütme, milletimizin refahını artırma mücadelesi devam ediyor” diyen AK Parti Milletvekili Metin Çelik, “Türkiye'yi eski günlerine döndürmek isteyenlere izin vermeyeceğiz. Kastamonu'da ise eski Devlet Hastanemizin durumuna bir bakın, şimdi ki hastanemizin durumuna bir bakın. İlçelerimiz de öyle. Hepsi de çok ciddi bir donanıma sahip ve halkımıza hizmet veriyor. Birileri birşey söylüyor, doktor yok diyorlar. Bir iki branşta yaşadığımız sıkıntılar dışında şu anda gerçekten çok daha iyi durumdayız. Ulaşım da dev adımlar attık. Türkiye 6 bin kilometre bölünmüş yoldan 26 bin kilometre bölünmüş yola ulaştı. Kastamonu, 47 kilometreden 325 kilometreye ulaştı. Türkiye'de 26 havalimanı vardı. Şu anda 55 havalimanı hizmet veriyor. Türkiye hedeflerinden asla sapmadı. 2002 öncesi ile sonrasındaki Türkiye arasında çok büyük farklılıklar var. Sosyal yardımlarda 2002'de neredeydik, şimdi nerede? Yılda sadece 1,5 milyar TL sosyal yardım yapan bir ülke vardı. Şu anda 50 milyar TL üzerinde sosyal yardım yapan bir Türkiye var. 800 binin üzerinde bakıma muhtaç kişiye bakana bakım aylığı veriliyor. 2002'de memuruna maaşını ödeyemez hale gelen bir Türkiye'den, bugün emeklisine bayram ikramiyesini veren bir Türkiye'ye geldik. Bunlar birilerini rahatsız ediyor. Türkiye'nin önü de kesilmek isteniyor. Bunun için taşeron terör örgütlerini üzerimize salıyorlar. Bunun için darbe yapmaya kalkıyorlar ama karşılarında da her zaman milletimizi buluyorlar. AK Parti milletimiz ile gönül bağı kurmuştur. AK Parti liderinin ve kadrolarının en önemli özelliği budur.

“BİR BAŞARI HİKAYESİ DAHA YAZACAĞIZ”

Birileri konuşuyor; Ankara'da başka konuşuyor muşuz, Kastamonu'da farklı konuşuyor muşuz. Sen kimsin ya? Senin partinin lideri Hakkari'de konuşma yaparken daha Türk bayrağı açamadılar. Sen bir kere bunun hesabını ver. Türkiye'nin her yerine gider siyaset yapar ve milletimizle buluşuruz. Asıl söyledikleri ile yaptıkları farklı olan CHP zihniyetidir. Atatürk bildiğiniz gibi Türk Tarih Kurumu'nu kurdu. Bu CHP'nin İstanbul'a atadığı bir il başkanı var. Türkiye, Ermeni Soykırımı yaptı diyor. Bunu facebook hesabından paylaştı. Atatürk şimdi yaşasaydı bunlara ne derdi. Bunlar hala İstanbul il başkanlarını görevde tutmaya devam ediyor. Konuşmakla olmuyor bu işler. Sen neden bahsediyorsun? Bunları falsoları çok. Türkiye'yi durduramayanlar ekonomik olarak bizi zorlamaya çalışıyorlar. Türkiye'de tüm imkanlarını kullanarak bunlara cevap veriyor. Burada millet ve parti olarak dik durmaya devam edeceğiz. Yerel seçimler yaklaşırken daha farklı operasyonlara girebilirler. Bunlara millet olarak her zaman hazırlıklı olacağız. Bir başarı hikayesini daha yazacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Tuğçe Yerdelen

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV