AK PARTİ ‘BİRLİK VE KARDEŞLİK’ İÇİN YÜRÜDÜ

31 Mart seçimleri öncesi Kışla Parkı’ndan başlattıkları yürüyüşle vatandaşlarla buluşan AK Parti, Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdü. AK Parti teşkilatı tarafından organize edilen “Birlik ve Kardeşlik Yürüyüşü”nde Belediye Başkanı Tahsin Babaş, vatandaşlara karanfil dağıttı.

  AK PARTİ ‘BİRLİK VE KARDEŞLİK’ İÇİN YÜRÜDÜ
banner7231 Mart seçimleri öncesi Kışla Parkı’ndan başlattıkları yürüyüşle vatandaşlarla buluşan AK Parti, Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdü.  AK Parti teşkilatı tarafından organize edilen “Birlik ve Kardeşlik Yürüyüşü”nde Belediye Başkanı Tahsin Babaş, vatandaşlara karanfil dağıttı.

AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Eda Şen, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat, partililer ve vatandaşların katıldığı yürüyüşte birlik mesajı verildi.

ÇELİK: ÇAMUR AT İZİ KALSIN SİYASETİ OLMAZ

Yürüyüşün sonunda konuşan AK Parti Milletvekili Metin Çelik, “Ülkemizi, şehirlerimizi, ilçelerimizi geliştirmek için 16 yıldır mücadele ediyoruz. Türkiye’de yapılamayanları yaptık. 80 yılda yapılamayanların fazlasını 16 yıla sığdırdık. Her alanda ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, sosyal devlet anlayışında ne tarafa bakarsak bakalım, AK Parti Türkiye’yi başarıdan başarıya koşturmuştur. Bunu hiç kimse inkar edemez. Kastamonu’da da büyük işler yaptık. Bölünmüş yol uzunluğumuzu 47 kilometreden 330 kilometreye çıkardık. Hayallerimizi gerçekleştirdik. Ilgaz 15 Temmuz Tüneli’ni 2017 yılının başında açtık. Havalimanımızdaki 50 yıllık sorunu AK Parti çözdü. Kastamonu Havalimanımızdan yılda 100 bin yolcu yararlanıyor. Yıllardır gelip gittiler, ‘Kastamonu Üniversitesi’ni kuracağız’ dediler. Kurmak Recep Tayyip Erdoğan’ın başında olduğu AK Parti’ye nasip oldu. Bugün 29 bin üniversite öğrencisi Kastamonu’da eğitim görüyor. Büyük işler başardık. Devlet hastanelerimizi otel konforunda yaptık. Tıp Fakültesi ile ilgili çalışmalarımız son aşamaya geldi. Hedefimiz bu yılsonuna kadar bitirip, önümüzdeki yıl Kastamonu Tıp Fakültesi’ni hizmete açmak. Her şeyi yapan AK Parti bunu da yapacaktır. 5 yılda Tahsin Babaş ile birlikte AK Parti Kastamonu’yu yerel anlamda da büyük hizmetlerle tanıştırdı. Daha büyük hizmetleri hayata geçirmek için planlarımızı yaptık. Biz gönüllere sevgiyle dokunduk. Liderimiz milletin gönlüne sevgiyle, hizmetle dokundu. AK Parti kadrolarının hepsi öyle, Tahsin Babaş’ta öyle. Çok çalıştı. Kastamonu’ya bir yatırım daha fazla yapalım diye çok uğraştı. Bunun sonucunda binden fazla yatırım Kastamonu’da hayata geçti. İftirayla siyaset olmaz. Projelerle siyaset olur, milletin gönlüne girerek siyaset olur. Bunun dışındaki hiçbir anlayışı kabul etmiyoruz. Çamur at izi kalsın. Böyle siyaset olmaz. Biz böyle bir siyaseti hiçbir zaman tercih etmedik” dedi.

ÜNLÜ:  BİZ HİZMET PARTİSİYİZ

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, ise şunları belirtti: “Sizlerin desteğiyle biz bu zaferi hep birlikte kazanacağız. Başkanımız 2014’ten bu yana kadar canla başla çalıştı. Gece gündüz demeden çalıştı. 5 yılı dolu dolu geçti. Binden fazla proje üretti. Önümüzde çok güzel projeler var. Yeniden AK Parti vakti, yeninden Tahsin Babaş vakti. Biz hizmet partisiyiz. Biz halka hizmet ederiz. Başkaları gibi karalama yapmayız. Çirkin politika yapmayız. Çamur atmayız, iftira atmayız. Bizler Kastamonu halkıyla gurur duyuyoruz.”

BABAŞ: DEĞİŞİMİ HERKES GÖRÜYOR

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş ise, yaptığı konuşmada: “Siz değerli kardeşlerimizle, teşkilatımızla, ekibimizle Kastamonu’ya hizmet etmeye devam ediyoruz. Kastamonu artık değişiyor. Değişimi herkes görüyor. Hem şehrin dışından gelen misafirler hem de bizler Kastamonu’daki değişimi hızla seyrediyoruz. Artık göç veren değil, göç alan Kastamonu haline geldik” diyerek yapılan çalışmaları anlattı.

“Biz bu millete hizmetkar olarak geldik” diyen Babaş, “Onun için bu yolda devam etmek istiyoruz. İşimiz hizmet, gücümüz millet. Her zaman sizden güç aldık. Koyduğumuz hedefleri gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de bir kalemde en büyük ihaleler Kastamonu’da olmuştur. Bunlar Kastamonu’ya getiriliyor. Bunların Kastamonu’ya getirilmesinde bu gördüğünüz ekip, birlik içinde hizmet yarışında yarışıyoruz. Bundan sonra da yarışmaya devam edeceğiz. Bu iş hep birlikte olacak. Birlikte kazanacağız. Durmak yok, yola devam. Kastamonu’daki projelerimizle her konuda ödül aldık. Kastamonu adına aldık. Birçok projede Kastamonu’nun adını öne çıkardık. Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak adımızı dünya tarihine yazdırdık. Her konuda Kastamonu’yu ileriye götürdük. Bunları birlikte ve beraber yaptık. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tuğçe Yerdelen

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER