Ahşap Fuarı hakkında konuşan Vali Yaşar Karadeniz ÇIKARMAMIZ GEREKEN DERSLER VAR

2 Ekim'de kapılarını sektör temsilcileri ile vatandaşlara açan 9. Kastamonu Ahşap Fuarı verilen Gala Yemeği ile sona erdi. 5 gün boyunca devam eden ahşap fuarında 80 stant kuruldu.

 Ahşap Fuarı hakkında konuşan Vali Yaşar Karadeniz ÇIKARMAMIZ GEREKEN DERSLER VAR
banner72


2 Ekim'de kapılarını sektör temsilcileri ile vatandaşlara açan 9. Kastamonu Ahşap Fuarı verilen Gala Yemeği ile sona erdi. 5 gün boyunca devam eden ahşap fuarında 80 stant kuruldu. 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, “Ahşaba Hayat Verenler Burada” sloganıyla dokuzuncu kez düzenlenen Kastamonu Ahşap Fuarında stant açan şirket temsilcileri ile yemekte buluştu.

Programa ayrıca Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Vali Yardımcıları Mustafa Taş ve Ünal Kılıçarslan, İl Özel İdare Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, KUZKA Genel Sekreteri Serkan Genç ve sektör temsilcileri katıldı.

Vali Yaşar Karadeniz konuşmasında; “Kısa sürede gerçekleştirdiğiniz 9. Ahşap Fuarı organizesindeki  üstün başarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Fuarın düzenlenmesiyle ilgili karar verdiğimizde sadece 15 günlük kısa bir süre kalmıştı. Tarihini de değiştirme şansımız yoktu. Ahşap fuarında görev verdiğimiz tüm kurumlar üzerlerine düşeni fazlasıyla yaptılar. Birçok kurumdan işçi temin edildi. Bunlar Devlet Su İşleri, Karayolları, Sağlık, Üniversite, Özel İdare, Belediye. Kısaca el birliğiyle bu fuar oluştu. Tabi ki istediğimiz, arzuladığımız fuar mı? Elbette değil, ama 15 günde yapılabilecek olanın da en iyisiydi. Hatta ben bu kadar kısa bir sürede bu kadar güzel bir organizasyonun ortaya çıkacağını tahmin etmiyordum. Dolayısıyla bundan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Ama bundan Kastamonu adına çıkarmamız gereken bir ders var, o dersi de sanıyorum herkes üzerine düştüğü şekilde almıştır. O derslerden birincisi şu; Bugün burada bir aradayız ama yarın 10. Ahşap Fuarı’nın hazırlıklarına başlamamız lazım ki 10. Fuar gerçekten Kastamonu’ya yakışır bir fuar olsun. Özellikle bu konuda Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğimiz hem de Ticaret ve Sanayi Odamız el birliğiyle bu fuarı yukarıya doğru taşıyacaklardır. Bizlerde Valilik, İl Özel İdare, Belediye ve ilgili diğer kuruluşlar desteği, katkıyı sağlamaya hazırız. Ben göstermiş olduğunuz büyük gayretten dolayı ve vermiş olduğunuz emekten dolayı hepinize tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

Vali Yaşar Karadeniz, sektör temsilcileriyle konular hakkında değerlendirme yaparak, katılımcılara teşekkür etti. (Haber Merkezi
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER