banner38

Müzik indir

banner46

banner47

07 Temmuz 2020 Salı

AFİLASYON TAMAM

Kastamonu Devlet Hastanesi'nin Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma Hastanesi olması ile ilgili afilasyon (Birlikte kullanım protokolü) Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ile Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven arasında bugün imzalandı.

04 Haziran 2020 Perşembe 12:28
AFİLASYON TAMAMKastamonu Devlet Hastanesi'nin Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma Hastanesi olması ile ilgili afilasyon (Birlikte kullanım protokolü) Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ile Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven arasında bugün imzalandı.

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, "Bu önemli hizmetin ilimize kazandırılmasını sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin KOCA’ya, Rektörümüze, Dekanımıza, İl Sağlık Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ise, "
Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Kastamonu Devlet Hastanesi ve Fizik Tedavi Hastanesi arasındaki afiliasyon sürecinde, hemşerilerimizin beklediği müjdeli haber için Ankara'dayız. Süreç tamamlandı, 18 yıldır sayısız yatırıma imza atan AK Parti, büyük bir projeyi daha Kastamonulu hemşerilerimizin hizmetine sundu. Eğitim ve Araştırma Hastanemiz Kastamonu'muza hayırlı olsun. Bu önemli projeyi ilimizle buluşturan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca'ya, Milletvekilimiz Sn.Hakkı Köylü'ye, Milletvekilimiz Sn.Metin Çelik'e ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler: AFİLASYON TAMAM

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV