Müzik indir

25 Şubat 2021 Perşembe

'AK icraatlarımız tüm hızıyla devam ediyor'

AFAD binaları; bu yıl hazır

AK PARTİ İl Başkanı Doğan Ünlü, il başkan yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Taşköprü yolu üzerinde yapımı devam eden AFAD İl Müdürlüğü hizmet binalarını ziyaret etti

18 Ocak 2021 Pazartesi 10:31
AFAD binaları; bu yıl hazır
 

AFAD binaları; bu yıl hazır


AK PARTİ İl Başkanı Doğan Ünlü, il başkan yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Taşköprü yolu üzerinde yapımı devam eden AFAD İl Müdürlüğü hizmet binalarını ziyaret etti. AFAD İl Müdürü Ekrem Küçükbayram ve şantiye ekibi ile birlikte binalarda incelemelerde bulunan İl Başkanı Ünlü, binalarda çalışmaların bu yıl içinde tamamlanacağını belirtti.
Yatırımların toplam maliyetinin 20 milyon TL'yi bulduğunu söyleyen Doğan Ünlü; “İl Müdürlüğü binamız; zemin+2 kat olup, 5 bin 400 metrekare kullanım alanı bulunuyor. Hemen yan tarafında ise arama kurtarma ekiplerimiz için yapılan binada çalışmalar son aşamada. Bu binamız da 2 katlı olarak inşa edildi ve bin 400 metrekare alanda hizmet verecek. İnşallah afet ve acil durum yönetimini daha modern binalarda, daha geniş imkanlarla yürüteceğiz. Bu binalarımızı 2021 yılı içerisinde tamamlayıp taşınma işlemini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu yatırımın ilimize kazandırılmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanımıza ve değerli milletvekillerimiz ile emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. 2021 yılı içerisinde AK Parti hükümetimizin memleketimize olan yatırımları hız kesmeden devam edecek. Şimdiden ilimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
(Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV