banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Ocak 2019 Cumartesi

Adayız Temel Karamollaoğlu

Saadet Partisi Kastamonu İl Başkanı Av. Hamit Serdar Yılmaz, “Saadet Partisi olarak yapılan tüm istişare ve değerlendirmeler sonucu Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu toplumumuzun bütün kesimlerinin ortak Cumhurbaşkanı adayı olarak seçilmiştir. Ülkemiz ve bütün mazlum coğrafyalar için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

04 Mayıs 2018 Cuma 13:23
Adayız Temel Karamollaoğlu
 

  Saadet Partisi Kastamonu İl Başkanı Av. Hamit Serdar Yılmaz, “Saadet Partisi olarak yapılan tüm istişare ve değerlendirmeler sonucu Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu toplumumuzun bütün kesimlerinin ortak Cumhurbaşkanı adayı olarak seçilmiştir. Ülkemiz ve bütün mazlum coğrafyalar için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Yılmaz, yayınladığı basın bildirisinde şu açıklamayı yaptı: “Aynı zamanda CHP, İYİ Parti ve Demokrat Partideki kardeşlerimizle oluşturulan milli ittifakında ülkemize hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz. Bugüne kadar bu ülkede 4 defa partisi kapatılmış olan milli görüş hareketinin  önünü kesmek için AKP iktidarı tarafından seçim mevzuatında her türlü hileyi yapacak şekilde düzenlemeler gerçekleştirilmiştir. AKP iktidarı, Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı göstermemesi için, gösterse dahi seçime girmesini engelleyebilmek içinde yüz bin imza şartı getirerek Saadet Partisinin önüne bir engel daha çıkarmıştır.

Ama Milli Görüşçüler olarak bu engeli de aşacak gücümüz Allah’ın izniyle vardır. Zira Milli Görüşçüleri ayakta tutan, 50 yıldır düşüncelerini değiştirmeyen, milli görüşçülerin her dediklerinin gün yüzüne çıkmasını sağlayan, hiçbir hazine yardımı almadan yoluna devam etmesini sağlayan en önemli unsurlar iman ve istikamet sahibi olmalarıdır. CHP, İYİ Parti ve Demokrat Partideki kardeşlerimizle oluşturulan geniş tabanlı ittifak, toplumumuzda ne kadar farklı düşüncelere sahip olursa olsun insanlarımızın teveccühünü kazanmış ve AKP’nin ise tabanda ve fiiliyatta iktidarı kaybetmesini sağlamıştır. 24 Haziran 2018 itibariyle de resmi olarak devletimiz CHP, İYİ Parti ve Demokrat Parti ittifakıyla Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi iktidarına teslim edilecektir.

Hak ve adalete dayalı bu iktidarımızın gerçekleşmesi içinde öncelikle hangi siyasi partiden olursa olsun bilgeliği, kucaklayıcılığı, hitabı ve mesajları ile toplumumuzun en uç noktasındaki kardeşlerimizin de gönlünü kazanan Bilge Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun aday alarak seçime girmesi için tüm insanlarımızı ilçe seçim kurullarında imza vermeye davet ediyoruz.”
(Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler: Adayız Temel Karamollaoğlu

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV