Ada-Mar AVM dualarla açıldı

Kuzeykent Mahallesi’nde hizmete giren Ada-Mar AVM’nin açılışı görkemli bir törenle yapıldı.

Ada-Mar AVM dualarla açıldı

Açılışa CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt, MHP İl Başkanı Emin Çınar, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, MHP MYK Üyesi Yüksel Aydın ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yapılan duaların ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.

VİDİNLİOĞLU: “İŞ YERLERİNİN AÇILMASI SEVİNDİRİYOR”

İşyeri açılışında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Vidinlioğlu; “Sağlıkta yaşadığımız uzun sıkıntılı bir süreçten sonra yavaş yavaş piyasalar açılmaya başladı. Tünelin ucu göründü diye umut ediyoruz. Maske ve mesafeyi koruyarak hayatımızı devam ettiriyoruz. Cuma günü itibari ile birkaç tane iş yeri açılışı var, bunlar iyiye işaret. Esnaflarımız 1 buçuk senedir çok ciddi sıkıntılar yaşadılar. Millet olarak sıkıntılı bir süreçten geçtik. İş yerlerinin açılması sevindiriyor. İstihdam artırması yönünde, gençlerimize iş kapısı oluyor, ekmek kapısı oluyor. İş yerlerinin açılması şehrimiz adına çok sevindirici. İşletmemiz hayırlı uğurlu olsun. İnşallah daha sıkıntısız daha sağlıklı günlerde nice açılışlarda birlikte oluruz” dedi.

BEKTAŞ,“İNSANLAR BÜTÇESİNE UYGUN ÜRÜN BULABİLECEK”

Ada-Mar AVM ortakları Çetin Bektaş ve Tezcan Nizam ise, işyerinde her bütçeye uygun ürünlerin yer alacağına dikkat çekerek şöyle konuştu; “Şuanda 22 kişi çalışanımız var. Kastamonu’ya düzgün ürün ve markaların satışını yapacağız. Her insanın istediği her ürüne uygun ve kaliteli şekilde ulaşabileceği bir market açtık. Marka ürün isteyen müşteri, marka ürünleri kendi bütçesine göre almak isteyen insanlar, Ada-Mar AVM’de istedikleini bulabilecek. Kuzeykent’te market eksikliğinin olduğunu düşünerek Ada-Mar’ı açmaya karar verdik. Gıda sektörünün içerisinde 24 yılımız var, bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceğiz. Ada-Mar Market Kastamonu’muza hayırlı olsun” diye konuştu. (Furkan Karaca)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER