Açık Cezaevi’nde bilgi yarışması düzenlendi

Kastamonu İl Müftülüğü ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü işbirliği ile ‘Kastamonu Cezaevi Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Birimi’ tarafından hükümlü ve tutuklulara yönelik ödüllü bilgi yarışması düzenlendi.

Açık Cezaevi’nde bilgi yarışması düzenlendi
banner72

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Adalet Bakanlığı arasındaki tutuklu ve hükümlülerin dini ve ahlaki gelişmelerini sağlamaya yönelik işbirliği protokolü gereğince, İl Müftülüğü ve Kastamonu Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü işbirliği ile Kastamonu Cezaevi Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Birimi tarafından hükümlü ve tutuklulara yönelik ödüllü bilgi yarışması düzenlendi.
Yarışma sonunda dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Programda konuşma yapan Cezaevi Müdürü Ahmet Çalışkan; “Kıymetli hocalarımızın gayretleriyle tertip ettikleri bu programların çok değerli olduğunu düşünüyorum. Katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dereceye girenleri de tebrik ediyorum. Katkılarından dolayı Kastamonu İl Müftülüğümüze, kurumumuz manevi danışmanlık ve rehberlik biriminde görev yapan kıymetli hocalarımıza teşekkür ederim” dedi.

Programa Cezaevi Savcısı Uğur Çaykara, Cezaevi Müdürü Ahmet Çalışkan, Kurum İkinci Müdürleri İsmail Oğuz ve Üzeyir Kaya, İdare Memurları Ergin Taşcı ve Zeynep Eylül Civan, Vaiz Fazıl Acar, Açık Cezaevinde görevli Din Hizmetleri Uzmanı Enes Ünlü, Kapalı Cezaevi görevlileri Recai Topaloğlu ve Adem Tınık, Cezaevi Eğitim Birimi personelleri, baş memurlar ve infaz koruma memurları katıldı.

Açık cezaevinde düzenlenen yarışma neticesinde dereceye giren M.F., E.D., H.S.’ye ödülleri
Cezaevi savcısı Uğur Çaykara, Cezaevi Müdürü Ahmet Çalışkan ve ikinci müdür İsmail Oğuz tarafından verildi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER