banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
15 Eylül 2019 Pazar

9 isim Kastamonuspor’u federasyona verdi OLACAĞI BUYDU!

30 maçın üzerinde alacağı olduğu konuşulan futbolcular birer birer Kastamonuspor 1966’yı federasyona şikayet etmeye başladı.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 10:21
9 isim Kastamonuspor’u federasyona verdi  OLACAĞI BUYDU!


30 maçın üzerinde alacağı olduğu konuşulan futbolcular birer birer Kastamonuspor 1966’yı federasyona şikayet etmeye başladı.

Son dönemlerde özellikle yaşadığı maddi sorunlarla Kastamonu gündemini meşgul eden Kastamonuspor 1966’ya bir kötü haber daha geldi. 9 ismin alacaklarını tahsil etmek için Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) başvurduğu öğrenildi.

Kastamonuspor 1966’nın Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım’ın yanı sıra, sezon başında kırmızı-siyahlıları çalıştıran Mustafa Çapanoğlu ve bir yardımcısının da temsilcimizi federasyona şikayet ettiği öğrenildi.

Ayrıca bu sezon forma giyen futbolculardan Bekir Sevgi, Muharrem Ozan Cengiz, Bahri Can Avcı ve Yasin Yener ile bir dönem Kastamonuspor 1966’da formasını terleten Ümit Karaal ve Salih Sefercik’in de yine federasyona başvuran isimler arasında olduğu öğrenildi.

Sezon sonunda futbolcuların 30 maçın üzerinde alacağı olduğu ifade edilmişti. Türkiye Futbol Federasyonu’na olan başvuruların ilerleyen günlerde artabileceği konuşuluyor.

YÖNETİM NE YAPACAK?

Olağanüstü kongre hazırlığı yapan Kastamonuspor 1966 yönetim kurulunun bu başvurular karşısında nasıl bir yol haritası izleyeceği merak konusu. Kırmızı-siyahlı yönetimin kulüpten alacağı bulunan teknik adamlar ve futbolcularla bir an önce çözüm yoluna gitmezse yaptırımlarla karşı karşıya kalabileceği de gelen bilgiler arasında.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV