3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri başladı

İsfendiyar Kastamonu Bölge Gazetesi’nin ev sahipliğini yaptığı 3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri, Kastamonu Belediyesi Kuzeykent Kapalı Pazarı’nda açıldı. Kitap Günlerde standa durarak emek veren öğrencilere burs ödeyerek, okutulmasının amaçlandığını ifade eden İsfendiyar Kastamonu Bölge Gazetesi sahibi Ahmet Dönmez, Kastamonuluları 3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri’ne çağırdı.

 3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri başladı
banner72

 

İsfendiyar Kastamonu Bölge Gazetesi’nin ev sahipliğini yaptığı 3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri,  Kastamonu Belediyesi Kuzeykent Kapalı Pazarı’nda açıldı. Kitap Günlerde standa durarak emek veren öğrencilere burs ödeyerek, okutulmasının amaçlandığını ifade eden İsfendiyar Kastamonu Bölge Gazetesi sahibi Ahmet Dönmez,  Kastamonuluları 3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri’ne çağırdı.

3’üncü Kastamonu İş Dünyası ve 2’nci Kastamonu Kitap Günleri’nin içeriğinden söz eden İsfendiyar Kastamonu Bölge Gazetesi sahibi Ahmet Dönmez,  “Gurbetçi işadamlarımızı bir araya getirip, tanışmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Burada standa duran her öğrenciyi burs sahibi yapıp, okutulmasını sağlayacağız. Öğrencilerimize elinden tutacağız. Geçen sefer ki fuarda 20 öğrencimize verdik.

“HEDEFİMİZ 300 ÖĞRENCİ”

Bu fuardaki hedefimiz 300 öğrenci. Kastamonu esnafında gurbetteki firmaları da tanımaları faydalı olacaktır. Gelip stantlarımızı gezerse, mutlu oluruz. Üst düzeydeki Kastamonulu sanayicilerimizin çoğu il dışında. Bu firmaları tanımaları onların faydasına olacaktır. Ben Kastamonu’yu, Kastamonuluları tanıtmak için mücadele ediyorum. Bize bu konuda destek veren Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’na, şube müdürlerine ve ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Tuğçe Yerdelen

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER