Müzik indir

04 Aralık 2020 Cuma

Mart'a dönüyoruz!

11 Milyon TL’lik iki projenin imzaları atıldı

Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi (KDAKP) kapsamında 2.9 Milyon TL bedelli Sebze / Meyve Pazar Yeri İş Yapım Anlaşması Protokolü ile 8 Milyon TL bedelli Sulama Kanalı Modernizasyon ve Kapalı Sulama Sistemi İş Yapım Anlaşması Protokolü Vali Avni Çakır’ın katıldığı programla imzalandı.

07 Ağustos 2020 Cuma 10:44
11 Milyon TL’lik iki projenin imzaları atıldı
 

Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi (KDAKP) kapsamında iki protokol imzalandı.

Kastamonu İl Özel İdaresi, Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Araç İğdir Köyü Muhtarlığı arasında, Araç İlçesi İğdir Köyü’ne kurulacak olan 2.9 Milyon TL bedelli Sebze / Meyve Pazar Yeri İş Yapım Anlaşması Protokolü Kastamonu Valisi Avni Çakır, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem, İğdir Köyü Muhtarı Ramazan Usta tarafından imzalandı.

Yine Kastamonu İl Özel İdaresi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü arasında İl Merkezi, Taşköprü ve Tosya ilçelerimize yapılacak olan 8 Milyon TL bedelli Sulama Kanalı Modernizasyon ve Kapalı Sulama Sistemi İş Yapım Anlaşması Protokolü Vali Avni Çakır, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem tarafından imzalandı. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV