MÜSİAD, görev dağıtımı yaptı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi yeni yönetimi görev dağılımı yaptı

MÜSİAD, görev dağıtımı yaptı

MÜSİAD, görev dağıtımı yaptı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şubesi yeni yönetimi görev dağılımı yaptı. MÜSİAD Kastamonu Şubesi gerçekleştirdiği 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrası yeni göreve getirilen yönetim ve denetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanlığına Ahmet Sevgilioğlu seçilirken; Projelendirme ve İş Geliştirmeden Sorumlu ŞubeBaşkan Yardımcılığı’na Ayhan Vural, Yerel Yapılanmadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na Yılmaz Uzan, Global Sahadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcılığı’na Nurettin Gündağ, Markalaşma, Eğitim, Mevzuat ve Pazarlamadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcılığı’na Nevzat Demiröz, Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine ise MÜSİAD Gençlik Kurulu Kastamonu Başkanı Oğuz Küçükkapucu getirildi.

Yönetim Kurulu Görevine seçilen Ömer Doğru, Mustafa Gökdağ, Erdal Mustafacıoğlu ve Soner Demir’in ise ilimizde öncelikli sektörlere yönelik belirlenecek ve genel merkez ile yapılacak istişareler sonunda çalışma komitelerinde önümüzdeki günlerde görevlendirileceği bildirildi.

Denetleme Kurulu üyeliği görevine seçilen üyelerden; Hüseyin Kaymakcıoğlu Denetleme Kurulu Başkanlığı’na, Cengiz İnce Denetleme Kurulu Başkan Yardımcılığı’na, Vecdi Tatlı ise Denetleme Kurulu üyeliği görevlerine getirildi.

Konu ile ilgili bir açıklamada bulunan MÜSİAD Kastamonu Başkanı Ahmet Sevgilioğlu’’ Yönetim ve denetleme kurulundaki tüm arkadaşlarımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını, tam bir takım ruhu ile birlik ve beraberlik içerisinde ilimize ve ülkemize hayırlı hizmetler yapabilmeyi yüce Mevla’dan niyaz ediyorum’’ dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER