Tıp öğrencileri yuvaya dönüyor

Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyan fakat Ankara'da eğitim gören 1 ve 2'nci sınıflardaki 193 öğrenci; artık Kastamonu'da eğitim alacak

Tıp öğrencileri yuvaya dönüyor

Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyan fakat Ankara'da eğitim gören 1 ve 2'nci sınıflardaki 193 öğrenci; artık Kastamonu'da eğitim alacak. AK Parti Milletvekili Metin Çelik, Morfoloji binasının inşaatını ziyaret ederek; öğrencilerin bu yıl itibariyle Kastamonu'da eğitim göreceklerini söyledi.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'la üniversitede yapılan çalışmaları inceleyen AK Parti Milletvekili Metin Çelik,  16 bin metrekare kapalı alana sahip olan ve Muhammed İhsan Oğuz vakfı tarafından yaptırılan İlahiyat Fakültesini, spor kompleksini ve Kastamonu Teknokent'in inşaatını ziyaret etti.

Son aşamaya gelen Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji(Eğitim) binası inşaatını ziyaret eden Çelik, ''Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘nin 1. ve 2. sınıflarında eğitim gören 193 öğrenci inşallah bu yıldan itibaren burada eğitimlerine devam edecekler.

Yapılan bu hizmetlerin ilimize, Kastamonu Üniversitemize hayırlı olmasını diliyor, başta Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Bakanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER