'Öğrencilere 'açık kapı'

Vali Avni Çakır, 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kastamonu Üniversitesi’ni (KÜ) tercih eden öğrenciler için “Sevgili gençler, Şehitler Diyarı Kastamonu’ya hoş geldiniz” başlıklı bir mesaj yayınladı ve mesajında öğrencilerin her zaman yanlarında olacaklarını belirtti

'Öğrencilere 'açık kapı'

Vali Avni Çakır, 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kastamonu Üniversitesi’ni (KÜ) tercih eden öğrenciler için “Sevgili gençler, Şehitler Diyarı Kastamonu’ya hoş geldiniz” başlıklı bir mesaj yayınladı ve mesajında öğrencilerin her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

Öğrencilerin ihtiyaç duyacağı kurumlar ve personellerin her zaman yanlarında olacağını vurgulayan Vali Çakır, öğrencilerin konaklama başta olmak üzere tüm ihtiyaçları için Valiliğin Açık Kapı biriminde veya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne başvurulabileceklerini bildirildi.

Vali Avni Çakır’ın mesajında,“Kastamonu Üniversitesi'ni tercih ederek, işgale uğramamasına rağmen düşmana karşı vatanı uğruna canını ortaya koyan ve bu uğurda büyük fedakarlıklar yaparak kazandığı ‘Şehitler Diyarı’ unvanını büyük bir gururla taşıyan, yeşilin ve ahşabın başkenti, huzurlu şehir, ülkemizin en temiz kenti olan Kastamonu'muza hepiniz hoş geldiniz.  İlimizde; ihtiyaç duyacağınız kurumlarımız ve personelleri ile her zaman sizlerin yanında olacaktır.  Konaklama başta olmak üzere ihtiyaç ve istekleriniz için, Valiliğimiz ve Kaymakamlıklarımız ‘Açık Kapı’ birimlerine veya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze başvurabilirsiniz. Hepinize başarılı ve sağlıklı bir eğitim dönemi diliyorum” ifadesi kullanıldı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER