Milletvekili Çelik, tablet bilgisayar dağıttı

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından FATİH (Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) adıyla başlatılan proje kapsamında, Çatalzeytin ilçemizde 10. sınıf öğrencilerine 59 adet tablet bilgisayar dağıttı.

Milletvekili Çelik, tablet bilgisayar dağıttı

 AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından FATİH (Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi) adıyla başlatılan proje kapsamında, Çatalzeytin ilçemizde 10. sınıf öğrencilerine 59 adet tablet bilgisayar dağıttı

Çatalzeytin Şehit Engin Açıkgöz Lisesi’nde gerçekleştirilen törene AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Metin Çelik, Çatalzeytin Kaymakamı Recep Koşal, Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz, AK Parti İlçe Başkanı Sinan Karadağ, İl Genel Meclis Üyesi Birol Bozkurt, okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Törende konuşan Milletvekili Çelik, Fatih Projesi ile amaçlarının bilgi toplumu yaratmak ve eğitimde teknolojiyi yararlı kılmak olduğunu ifade ederek, dağıtılan tabletlerin öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerine hayırlı, uğurlu olmasını diledi. Çelik, tamamen dijital materyallerle eğitim görecek öğrencilerin dağıtılan tabletler sayesinde bilgiye anında ve daha hızlı ulaşacaklarını söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri öğrencilere tabletleri tek tek takdim etti. Tablet dağıtımı sırasında öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu. Tören, öğrencilerin tabletleri ile çekindikleri fotoğrafların ardından son buldu. 

ÇELİK, ABANA’DA AŞURE DAĞITTI

Öte yandan AK Parti Kastamonu Milletvekili ve adayı Metin Çelik, Muharrem ayı dolayısıyla Abana ilçemizde de düzenlenen bir programda vatandaşlara aşure dağıttı. Çelik ilçede yapılan aşure ikramı sonrasında esnaf ve kurum ziyaretlerinde bulundu.(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER