KOSGEB-üniversite işbirliği

Kastamonu Üniversitesi Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörlüğü ve Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. ortaklığında KOSGEB Kastamonu İl Müdürü Nevzat Erol’a ziyaret gerçekleştirildi

KOSGEB-üniversite işbirliği

Kastamonu Üniversitesi Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörlüğü ve Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. ortaklığında KOSGEB Kastamonu İl Müdürü Nevzat Erol’a ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarete üniversitenin Orman Fakültesi öğretim üyelerinden Ahşap Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Önder Tor, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğretim üyelerinden İnovatif Teknolojiler Ofisi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erman Zurnacı, TTO A.Ş.’den Proje Destek Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Ahmet Tabanlıoğlu ile ihtisaslaşma koordinatörlüğünden Patent Destek Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Mehmet Fırat Olgun ve Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Koordinatörü Öğr. Gör. Berkan Güngör katıldı.

Ziyarette Üniversite, Teknokent ve TTO bazında KOSGEB ile yapılabilecek işbirlikleri görüşüldü. Üniversite bünyesinde bulunan teknoloji geliştirme bölgesinin daha aktif kullanılabilmesi için yapılabilecek planlar değerlendirildi. Ayrıca ziyaret sırasında  Nevzat Erol’a, 16 Nisan-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen Temel Düzey Girişimcilik Programı’na sunduğu katkılar için plaket ve teşekkür mektubu takdim edildi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER