Hem sanat hem mesaj

Yeşilay ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleşen işbirliği ile ''11. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek'' yetenek yarışmasında Kastamonu genelinde dereceye giren 6 öğrenciye ödüllerini vermek üzere Vali Avni Çakır'ın da katılımlarıyla Yeşilay Danışmanlık Merkezi'nde bir araya gelindi

Hem sanat hem mesaj
banner72

Yeşilay ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleşen işbirliği ile ''11. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek'' yetenek yarışmasında Kastamonu genelinde dereceye giren 6 öğrenciye ödüllerini vermek üzere Vali  Avni Çakır'ın da katılımlarıyla Yeşilay Danışmanlık Merkezi'nde bir araya gelindi. Yapılan programda Milli Eğitim Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu,Milli Eğitim İl Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu ve Yeşilay Kastamonu Şube Başkanı İzzet Serhat Köylü de katıldı.

Edebi Eser dalında dereceye giren öğrenciler; İlkokul kategorisinde Özel Kastamonu Bahçeşehir Koleji öğrencisi Rüzgar Toprak Arslan, Ortaokul kategorisinde Seydiler Şehit ersin Yenel Ortaokulu öğrencisi Edanur Yüce, Lise kategorisinde Bozkurt Çok Programlı Anadolu Lisesi ödüllerini aldı.

Görsel Eser dalında dereceye giren öğrenciler ise; İlkokul kategorisinde Özel Kastamonu Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Ayşe Masal Elevli, Ortaokul kategorisinde Azdavay Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Sudenaz Eraslan,Lise kategorisinde Taşköprü Fen Lisesi öğrencisi Elif İrem Erdal oldu. Yarışmada dereceye giren öğrencileri tebrik ve beraberinde ödüllerinin verilmesinin ardından program sona erdi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER