Girişimcilik programında sertifika töreni

Kastamonu Teknokent A.Ş Kuluçka Merkezi’nde yapılandırılan Girişim Vadisi markalı Girişim Geliştirme Programı’nın başlangıç aşaması olan “Temel Düzey Girişimcilik Programı” Sertifika Töreni gerçekleştirildi

Girişimcilik programında sertifika töreni

Kastamonu Teknokent A.Ş Kuluçka Merkezi’nde yapılandırılan Girişim Vadisi markalı Girişim Geliştirme Programı’nın başlangıç aşaması olan “Temel Düzey Girişimcilik Programı” Sertifika Töreni gerçekleştirildi.

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Rektör Yardımcıları Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Ömer Küçük, Teknokent A.Ş Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım Yenigün ile akademik personel ve katılımcılar yer aldı.

Açılış konuşmasını yapan Teknokent A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Erol Tekin, altı hafta süren temel düzey girişimcilik eğitimi hakkında bilgiler verdi.

Ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Rektör Yardımcısı ve Teknokent A.Ş Genel Müdürü Prof. Dr. Kasım Yenigün, katılım sayısından çok memnun olduğunu ve genç girişimcilerin ve bu tarz eğitimlerin sayısının ve seviyesinin giderek artacağının müjdesini verdi.

Programda konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, bu tür bir eğitimin üniversite tarafından gerçekleşmesinden övünç duyduğunu, programın diğer seviyelerinin de hız kesmeden devam edeceğini ve girişimci adaylarının göstermiş olduğu ilgiden memnun olduklarını ifade ederek tüm eğitmen ve katılımcılara teşekkürlerini sundu. Konuşmaların ardından eğitmenlere teşekkür plaketi takdim edildi ve katılımcılara sertifikaları verildi Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER