Müzik indir

23 Ocak 2021 Cumartesi

Taziye ziyareti ortalığı karıştırdı

Amerikan Kültür, İngilizce öğretmeni yetiştiriyor

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Gül, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak dil eğitiminde yüzyılı aşkın süredir eğitim vermenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

02 Mayıs 2016 Pazartesi 10:57
Amerikan Kültür, İngilizce  öğretmeni yetiştiriyor
 Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Gül, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak dil eğitiminde yüzyılı aşkın süredir eğitim vermenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 
Türkiye’de 171, yurtdışında 26 temsilciliği ile Amerikan Kültür’ün, Türkiye’nin ve dünyanın en yaygın dil okulu olduğunu ifade eden Gül, “Okulumuz uyguladığı yüksek kalite standartları ile 2010-2011-2012 ve Tokyo’da 2015 yılında düzenlen Kalite Zirvesinde Dünya’nın en kaliteli eğitim kurumu olarak üst üste Tüketici Kalite ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu Avrupa konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’de ki ilk ve tek eğitim sistemidir” diye konuştu.
Hüsnü Gül, Amerikan Kültür Dil Okulları olarak köklü eğitim geçmişlerini, çağdaş yöntemlerle yenileyerek resmi ve özel kurumların dil eğitimi ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceklerini belirtti.

İŞ BULMA GARANTİLİ İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Üniversitelerin en az 2 yıllık veya 4 yıllık bölümlerinden mezun olan öğrencilere TESOL (İngilizce Uzman Öğretici Sertifikası) imkânı sunan Kastamonu Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu’nun bu alanda da açık ara farkla başarısının ortada olduğunu ifade eden Gül, “Alınacak sertifika ile hem Türkiye hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz. Türkiye’de ki tüm anaokullarında, etüt merkezlerinde, yabancı dil okullarında ve kolejlerde M.E.B’den onaylı atamanız İngilizce Uzman Öğretici olarak yapılabilir ve bağımsız olarak iş bulmak isterseniz size profesyonel referanslar sağlanabilir” şeklinde konuştu.
Kurum Müdürü Döndü Esgel ise şu açıklamaya yaptı: “TESOL, Harvard Publıshers tarafından akredite bir kuruluştur. Bu yüzden her katılımcı kursunu başarı ile tamamladığı takdirde, ‘Harvard Publıshers Certificate in TESOL’ belgesi alır, bu bağlamda da kişi Dünya genelinde ana dili İngilizce olmayan herkese MEB atamalı İngilizce öğretmenliği yapabilir. Ayrca, TESOL ile ilgili bilgi almak isteyenleri kurumumuza bekliyoruz.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV