Akın Dil Eğitim'de sertifika töreni

Hafta sonu Kids Club Grupları (Çocuklar İçin İngilizce) için her yıl düzenlenen sertifika törenine öğrencilerle birlikte aileleri de katıldı

Akın Dil Eğitim'de sertifika töreni

Hafta sonu Kids Club Grupları (Çocuklar İçin İngilizce) için her yıl düzenlenen sertifika törenine öğrencilerle birlikte aileleri de katıldı.

2020-2021 Eğitim-Öğretim Dönemi boyunca İngilizce eğitimi alan Anasınıfı-İlkokul-Ortaokul öğrencileri dönem sonunda kur atlama sınavı sonucunda kurlarını başarı ile tamamlayıp sertifikalarını alarak bir üst seviyeye geçmeye hak kazandılar.

Gelenekselleşen Akın Dil Eğitim Sertifika Töreninde yer yer ailelerin de eşlik ettiği çeşitli oyunlarla hem çocuklar hem de anne-babalar keyifli vakit geçirdiler.

Törenle ilgili konuşan Akın Dil Eğitim Kurucu Müdürü Orhan Kurtoğlu, şu ifadelere yer verdi;  “Yaklaşık 1.5 yıldır devam eden ve tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgınından kaçınılmaz şekilde eğitim de etkilenmiştir fakat hangi şart altında olursa olsun eğitimin kutsal ve vazgeçilemez bir hak olduğuna inancımız değişmedi. Bu bakış açısıyla salgının ilk günlerinden itibaren çok hızlı bir dijital dönüşümle mevcut şartlara uyum sağlayarak eğitimlerimizde bir gün bile kaybetmedik. Mevcut durum itibariyle tüm eğitimlerimiz yüz yüze ve sınıflarımızda devam etmektedir. Umudumuz odur ki yapılan aşı çalışmalarıyla gelecek eğitim öğretim dönemi itibariyle de yüz yüze dersler devam edecek ve normal hayatlarımıza geri dönüş yapacağız. Sağlıklı bir gelecekte maskesiz sertifika törenlerinde tekrar buluşmak umuduyla.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER